Konstrukcje stalowe obiektów i linii technologicznych

Konstrukcje stalowe obiektów i linii technologicznych

Szukasz doświadczonej firmy, której powierzysz prace nad zaprojektowaniem oraz wykonaniem konstrukcji stalowej? Do obsługi obiektów oraz linii technologicznych wysyłamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Możesz spodziewać się miłej, a zarazem profesjonalnej współpracy, ponieważ charakteryzujemy się maksymalną elastycznością w stosunku do potrzeb klienta. Mamy doświadczoną  kadrę techniczną z uprawnieniami, która obsługuje także w językach obcych – po angielsku, i ukraińsku.

Szukasz ekipy, której zlecisz generalne wykonawstwo hal stalowych? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zakres usług – konstrukcje stalowe Hoben

Specjalizujemy się w produkcji szeroko pojętych konstrukcji stalowych oraz linii technologicznych. Możesz zamówić u nas:

Naszym klientom dostarczamy konstrukcje stalowe EXC-3. W ramach świadczonych usług jest projektowanie, produkcja i montaż. Zamówienia realizujemy zgodnie z normami EN-ISO 1090-2; EN-ISO 3834-2, dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że całość będzie wykonana nie tylko zgodnie z ich wytycznymi, ale też odgórnie przyjętymi procedurami bezpieczeństwa oraz jakości.

Podejmujemy się  zaawansowanych i skomplikowanych prac. Jeżeli masz zlecenie, które jest wymagające, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się spawalnictwem specjalistycznym (rurociągi sprężonego powietrza, stale nierdzewne) – zapytaj o szczegóły.