Budowa, rozbudowa lub modernizacja obiektów przemysłowych

Budowa lub modernizacja obiektów przemysłowych, rozbudowa zakładów i magazynów

Specjalizujemy się w budowie oraz modernizacji obiektów przemysłowych. Zakres realizowanych przez nas usług obejmuje przede wszystkim budowy jak i przebudowy zakładów produkcyjnych i usługowych w taki sposób, aby spowodować jak najkrótsze przestoje w ich działalności. Realizujemy zadania takie, jak rozbudowa hal produkcyjnych i przemysłowych, rozbudowa magazynów i rozbudowa zakładów. Dodatkowo zajmujemy się relokacją zapleczy technologicznych i parków maszynowych w bezpieczny, płynny i dobrze przemyślany sposób.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy rozumieją znaczenie nowoczesnego, bezpiecznego i ergonomicznego zaplecza przemysłowego w odnoszeniu sukcesów swojego przedsiębiorstwa.

rozbudowa hal

Dlaczego warto przeprowadzić modernizację? Dlaczego rozbudowa hal się opłaca?

Dzisiaj branża przemysłowa rozwija się i zmienia niezwykle dynamicznie. Chcąc sprostać wymaganiom rynku i zapewnić sobie stabilną pozycję wśród konkurencji, koniecznie rozważ modernizację swojego zaplecza technologicznego. Czasem wiąże się to ze zmianą miejsca wykonywania działalności, a często po prostu z unowocześnieniem obiektu, z którego korzystasz. Nierzadko wymagana jest rozbudowa hal lub magazynów, dzięki której firma zyskuje dodatkową przestrzeń do realizacji procesów produkcyjnych i składowania wyrobów gotowych. Z naszą pomocą transformacja przebiegnie szybko, a ewentualne przestoje będą ograniczone do minimum!

Modernizacja obiektów przemysłowych ma na celu:

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby zamówić indywidualny projekt wraz z wyceną, a także porozmawiać o szczegółach oferty.

Rozbudowa hal produkcyjnych i przemysłowych

Rozwój przedsiębiorstwa często wiąże się ze zwiększonymi potrzebami w zakresie przestrzeni produkcyjnej czy magazynowej, a także koniecznością wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. W wyniku powyższego kubatura hal, magazynów czy zakładów, z których dotychczas korzystała firma okazuje się niewystarczająca. Alternatywą dla zmiany lokalizacji zakładu produkcyjnego jest rozbudowa hal i magazynów.

 

Rozbudowa hal – produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych – to inwestycja w rozwój firmy, dzięki której zaspakajane są rosnące potrzeby lokalowe przedsiębiorstwa, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z budową nowej hali czy relokacją całej linii produkcyjnej. 

rozbudowa hal przemysłowych
rozbudowa magazynów

Rozbudowa magazynów i zakładów produkcyjnych

Wzrost wydajności procesów produkcyjnych wiąże się ze wzrostem zapotrzebowania na materiały, surowce, półprodukty, a także koniecznością bezpiecznego przechowywania większej liczby produktów gotowych. Rozbudowa magazynów pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków do przechowywania, przy jednoczesnej możliwości wdrożenia bardziej wydajnych technik magazynowania.

Jako marka specjalizująca się w rozbudowie obiektów przemysłowych różnego przeznaczenia oferujemy kompleksowe usługi. To:

  • rozbudowa hal produkcyjnych,
  • rozbudowa hal przemysłowych,
  • rozbudowa magazynów,
  • rozbudowa zakładów.

Prace związane z rozbudową hal realizujemy na czynnej tkance zakładów, w efekcie czego inwestycja nie wiąże się z długotrwałymi przestojami i spadkiem produkcji. Działamy z zachowaniem wysokiego standardu BHP i przeciwpożarowego

Rozbudowa hal: Kompleksowa obsługa inwestycji

To, co wyróżnia firmę Hoben to indywidualne podejście do klienta i kompleksowa obsługa inwestycji. Inwestycje związane z rozbudową hal, magazynów i zakładów realizujemy całościowo – od przygotowania projektu, aż po oddanie przestrzeni do użytkowania. W zależności od aktualnego standardu obiektu obok prac związanych z jego rozbudową możemy również przeprowadzić modernizację instalacji przemysłowych i technologicznych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Cieszymy się, że zaufaliście Państwo kompetencjom naszego zespołu, jak również doświadczeniu pracowników Hoben.

rozbudowa zakładów