O firmie

Hoben D.Borysławski Sp. k. prowadzi działalność od 1991 roku. [wcześniej jako PPUH Dariusz Borysławski]

Zakład posiada uprawnienia do wykonywania konstrukcji stalowych w klasie EXC3. Wykonujemy zadania związane z budową obiektów przemysłowych, handlowych, sportowych, rolniczych.

Jesteśmy generalnym wykonawcą obiektów budowlanych.
Nasz zespół uprawnionych inżynierów, kierowników budów realizuje zadania w oparciu o przetargi publiczne, zlecenia biznesowe a także zlecenia od klientów indywidualnych.

Hoben – generalny wykonawca inwestycji przemysłowych

Hoben to firma, która już od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości usługi budowlane. Od początku naszej działalności w 1991 roku koncentrowaliśmy się na budowie obiektów przemysłowych, handlowych, sportowych i rolniczych.

Obserwując zmiany, jakie przez 3 dekady działy się z naszym udziałem, dopasowywaliśmy ofertę do zmieniających się trendów oraz wymogów technologicznych. To doprowadziło nas do zbudowania solidnego przedsiębiorstwa o niezwykle bogatym portfolio zrealizowanych prac.

Obecnie przyjmujemy zlecenia nie tylko budowlane, ale też modernizacyjne. Jeżeli Twoja firma potrzebuje właśnie takiego wsparcia, serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z Hoben.

Wykwalifikowana kadra pracowników tworząca Hoben

Hoben tworzą wyłącznie specjaliści o konkretnym wykształceniu kierunkowym, mogący pochwalić się rozległą wiedzą i doświadczeniem. W zespole są kierownicy projektów, budów, inżynierowie, projektanci, spawacze, pracownicy administracji.

Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji przeprowadzonych na zlecenie polskich i międzynarodowych firm.

Jesteśmy partnerem rzetelnym i godnym zaufania, z maksymalnym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem podchodzimy do powierzonych nam zadań, wykonując je zawsze zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o nas

Zaufali nam