Budowa, rozbudowa lub modernizacja obiektów przemysłowych

Budowa lub modernizacja obiektów przemysłowych, rozbudowa zakładów i magazynów

Specjalizujemy się w budowie oraz modernizacji obiektów przemysłowych. Zakres realizowanych przez nas usług obejmuje przede wszystkim budowy jak i przebudowy zakładów produkcyjnych i usługowych w taki sposób, aby spowodować jak najkrótsze przestoje w ich działalności. Realizujemy zadania takie, jak rozbudowa hal produkcyjnych i przemysłowych, rozbudowa magazynów i rozbudowa zakładów. Dodatkowo zajmujemy się relokacją zapleczy technologicznych i parków maszynowych w bezpieczny, płynny i dobrze przemyślany sposób.

Entrepreneurs who understand the importance of a modern, safe and ergonomic industrial facility in the success of their business are welcome to work with us.

rozbudowa hal

Dlaczego warto przeprowadzić modernizację? Dlaczego rozbudowa hal się opłaca?

Dzisiaj branża przemysłowa rozwija się i zmienia niezwykle dynamicznie. Chcąc sprostać wymaganiom rynku i zapewnić sobie stabilną pozycję wśród konkurencji, koniecznie rozważ modernizację swojego zaplecza technologicznego. Czasem wiąże się to ze zmianą miejsca wykonywania działalności, a często po prostu z unowocześnieniem obiektu, z którego korzystasz. Nierzadko wymagana jest rozbudowa hal lub magazynów, dzięki której firma zyskuje dodatkową przestrzeń do realizacji procesów produkcyjnych i składowania wyrobów gotowych. Z naszą pomocą transformacja przebiegnie szybko, a ewentualne przestoje będą ograniczone do minimum!

The modernisation of industrial facilities is aimed at:

Please feel free to contact our company to request a customised design with a quote, as well as to discuss the details of the offer.

Rozbudowa hal produkcyjnych i przemysłowych

Rozwój przedsiębiorstwa często wiąże się ze zwiększonymi potrzebami w zakresie przestrzeni produkcyjnej czy magazynowej, a także koniecznością wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. W wyniku powyższego kubatura hal, magazynów czy zakładów, z których dotychczas korzystała firma okazuje się niewystarczająca. Alternatywą dla zmiany lokalizacji zakładu produkcyjnego jest rozbudowa hal i magazynów.

 

Rozbudowa hal – produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych – to inwestycja w rozwój firmy, dzięki której zaspakajane są rosnące potrzeby lokalowe przedsiębiorstwa, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z budową nowej hali czy relokacją całej linii produkcyjnej. 

rozbudowa hal przemysłowych
rozbudowa magazynów

Rozbudowa magazynów i zakładów produkcyjnych

Wzrost wydajności procesów produkcyjnych wiąże się ze wzrostem zapotrzebowania na materiały, surowce, półprodukty, a także koniecznością bezpiecznego przechowywania większej liczby produktów gotowych. Rozbudowa magazynów pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków do przechowywania, przy jednoczesnej możliwości wdrożenia bardziej wydajnych technik magazynowania.

Jako marka specjalizująca się w rozbudowie obiektów przemysłowych różnego przeznaczenia oferujemy kompleksowe usługi. To:

  • rozbudowa hal produkcyjnych,
  • rozbudowa hal przemysłowych,
  • rozbudowa magazynów,
  • rozbudowa zakładów.

Prace związane z rozbudową hal realizujemy na czynnej tkance zakładów, w efekcie czego inwestycja nie wiąże się z długotrwałymi przestojami i spadkiem produkcji. Działamy z zachowaniem wysokiego standardu BHP i przeciwpożarowego

Rozbudowa hal: Kompleksowa obsługa inwestycji

To, co wyróżnia firmę Hoben to indywidualne podejście do klienta i kompleksowa obsługa inwestycji. Inwestycje związane z rozbudową hal, magazynów i zakładów realizujemy całościowo – od przygotowania projektu, aż po oddanie przestrzeni do użytkowania. W zależności od aktualnego standardu obiektu obok prac związanych z jego rozbudową możemy również przeprowadzić modernizację instalacji przemysłowych i technologicznych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Cieszymy się, że zaufaliście Państwo kompetencjom naszego zespołu, jak również doświadczeniu pracowników Hoben.

rozbudowa zakładów