Adaptations of production offices

Adaptations of production offices

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, do naszej oferty włączyliśmy usługi adaptacyjne, takie jak adaptacja hali oraz adaptacja magazynu. Odnoszą się one przede wszystkim do biur produkcyjnych, zlokalizowanych przy fabrykach i innych obiektach przemysłowych, których realizacja wymaga adaptacji istniejącej już przestrzeni na potrzeby biurowe. Trzeba jednak zaznaczyć, że na swoim koncie mamy też realizacje na zlecenia innych klientów – właścicieli i zarządców centrów handlowych, hal sportowych czy rolniczych. Wszędzie tam realizowaliśmy zadania na czynnej tkance zakładów z zachowaniem wysokiego standardu BHP i przeciwpożarowego. Możesz zaufać kompetencjom naszego zespołu, jak również doświadczeniu pracowników Hoben. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów konstrukcyjnych o zweryfikowanej trwałości. To sprawia, że w wyniku realizowanych procesów adaptacyjnych powstają w pełni funkcjonalne przestrzenie biur produkcyjnych i nie tylko.

Adaptacja hali: Komfortowe biuro w przestrzeni produkcyjnej

Sytuacja, w której przestrzeń hali produkcyjnej nie jest w pełni zagospodarowana i wykorzystywana stwarza dogodne warunki do jej adaptacji na inne cele. Adaptacja hali na cele biura produkcyjnego ogranicza koszty związane z wynajmem powierzchni zewnętrznej, jednocześnie wpływając na bardziej płynne zarzadzanie procesem produkcji.

W zależności od warunków technicznych adaptacja hali może obejmować stworzenie biura na antresoli lub wydzielenie przestrzeni w ramach podstawowego metrażu hali. Możliwości są tu bardzo szerokie, dzięki czemu możemy stworzyć dogodną przestrzeń do pracy w praktycznie każdych warunkach.

Adaptacja magazynu: Nowoczesny gabinet w przestrzeni magazynowej

Wiele firm nie wykorzystuje w pełni możliwości kubaturowych obiektów magazynowych. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego zapotrzebowania na przestrzeń do składowania surowców, półproduktów, czy wyrobów gotowych. Adaptacja magazynu umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów przedsiębiorstwa. Koszty związane z realizacją biura produkcyjnego w magazynie w długiej perspektywie czasu pozwalają na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców przestrzeni biurowej. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest integracja wszystkich etapów procesu produkcyjnego w ramach wspólnej przestrzeni, która sprzyja:

  • efektywnej wymianie informacji,
  • płynnemu zarządzaniu procesem produkcji,
  • sprawowaniu kontroli nad jakością i bezpieczeństwem produkcji,
  • szybkiemu wprowadzaniu niezbędnych zmian.
gabinet w przestrzeni magazynowej ​

Office makeovers by Hoben

We have many successful implementations of changes in the arrangement of offices. We have carried out small as well as large-scale buildings, so no metric size is a challenge for us. Depending on what the clients expected, we provided them with offices in a set standard. Collaborating with trusted subcontractors and specialists in various fields, we are also able to perform all internal installations:

oraz pozostałe. Realizujemy zarówno projekty obiektów wolnostojących, jak i rozbudowy hal i magazynów. Taka kompleksowość usług oznacza dla Ciebie nic innego, jak tylko dużą oszczędność czasu oraz pieniędzy. Na samym początku współpracy możesz oczekiwać profesjonalnej konsultacji wraz z indywidualną wyceną, co pozwoli Ci zaplanować wydatki i uniknąć przykrych niespodzianek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!